Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Cygara i cygaretki

Delikatny smak, fantazyjny aromat, przyjemne doznania - wszystko to łączą w sobie cygara i cygaretki dostępne w bogatej ofercie sklepu internetowego Trafika. Cygaretki to symbol wdzięku i przyjemności wśród wyrobów tytoniowych - oryginalne, aromatyzowane produkty przeznaczone są w dużej mierze dla tych, którzy cenią sobie rzadsze, lecz dłuższe palenie.

Filtry

Kategoria arrow_drop_down

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 1 065,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Cygara i cygaretki od Trafika.pl

W katalogu produktów znajdą Państwo cygaretki o różnych rozmiarach, paczkowane w eleganckich, metalowych opakowaniach, wyposażone w ustniki i filtry. Aby zwiększyć przyjemne doznania, najlepsi eksperci opracowali mieszanki tytoniu z Ameryki Południowej i Oceanii, które gwarantują jakość oraz aromat u światowej klasy producentów.

W naszej ofercie znajdują się również cygara, skierowane do amatorów tego popularnego wyrobu tytoniowego. Cygara najlepszych firm to gwarancja odpowiedniej wilgotności, jakości, aromatu oraz czasu palenia od trzydziestu do nawet pięćdziesięciu minut. Piękne drewniane lub metalowe opakowania sprawiają, że zakupione cygara doskonale pasują na prezent lub drobny podarunek. W ofercie umieszczono niezbędne akcesorium w postaci obcinacza do cygar. Wszystkie produkty cechują się przystępną ceną i najlepszymi warunkami sprzedaży wysyłkowej.