Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Papierosy

W sklepie internetowym Trafika znajdą Państwo najbogatszą ofertę wyrobów tytoniowych. Nasz katalog zawiera ponad 250 pozycji. Dostępne są zarówno popularne i uznane marki papierosowe, lecz także zupełnie nowe i oryginalne produkty.

Filtry

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 300,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Papierosy w Trafika.pl

Oferujemy wyroby tytoniowe o różnej zawartości substancji smolistych i nikotyny - począwszy od lekkich, o niskiej zawartości nikotyny (0.3 lub 0.4 mg w jednym papierosie) skończywszy na silniejszych wyrobach, zawierających do 1 mg w jednym papierosie. W zależności od upodobania naszych klientów prowadzimy hurtową sprzedaż towarów tytoniowych o standardowym aromacie oraz aromatyzowane, w tym mentolowe, waniliowe, karmelowe itp.

W prezentowanym katalogu udostępniamy dla Państwa papierosy różnych marek w formie pakietów, na które składa się 10 oryginalnych paczek.

Sprzedaż detaliczna możliwa jest w przypadku wybranych produktów. Zapraszamy do korzystania ze specjalnie przygotowanej wyszukiwarki papierosów w sklepie internetowym Trafika. Za jej pośrednictwem możliwe jest wyszukanie w bogatej ofercie produktów satysfakcjonującego wyrobu papierosowego, ze względu na markę, smak, typ, filtr lub ilość sztuk w paczce. Jeśli szukasz miejsca, w którym szybko i tanio zakupisz pakiet ulubionych papierosów to sklep internetowy Trafika jest skierowany właśnie do Ciebie!