Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

kawa ziarnista

To imponujące jak w tak niepozornym ziarenku kawy zawarta jest moc aromatu, smaku, a także niesłychanie bogata historia i kultura picia. Spotkamy ją w każdym zakątku świata, zrewolucjonizowała globalne rynki i na stałe wpisała się w dzieje naszej cywilizacji – kawa ziarnista, idealna do mielenia i parzenia w ekspresach. W Trafika.pl to ponad 50 oryginalnych odmian!

Filtry

Zakres cen arrow_drop_down

15,00 zł - 90,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Jaka kawa do ekspresu i mielenia? Wybierz oryginalne kawy ziarniste!Głęboki, pełny aromat kawy w ziarnach możliwy jest do uzyskania jedynie z najznamienitszych odmian i plantacji na świecie. Dlatego wraz ze specjalistami Trafika.pl do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy odpowiednio wyselekcjonowane, docenione globalnie produkty od takich marek jak Dallmayr, Gimoka, Lavazza, Tchibo i wielu innych! Kawa ziarnista w różnych odmianach, między innymi kawa arabica 100%, pozostawia szerokie pole do wyboru i próbowania nowych odmian w poszukiwaniu tej najlepszej.

Kawa ziarnista jest chętnie wybierana przez konsumentów, głównie ze względu na świeżość oraz charakterystyczny aromat, jaki oferuje bezpośrednio po zaparzeniu w ekspresie lub chwilę po zmieleniu. To właśnie wówczas z palonych ziaren kawy wydobywają się zamknięte wewnątrz źródła aromatu – przyjemny zapach świeżej kawy jest wszak dla wielu z nas silniejszy od dźwięku budzika!Jaka kawa ziarnista jest najlepsza? Wypróbuj ciekawe odmiany!Oprócz tradycyjnych i sprawdzonych produktów, jak kawa w ziarnach arabica lub znana mieszanka arabica i robusta, producenci przygotowali dla nas mnóstwo ciekawych odmian, dedykowanych do różnych form parzenia oraz serwowania. Wśród nich znajdą Państwo między innymi kawy ziarniste espresso, które przeznaczone są do ekspresów ciśnieniowych. W wielu krajach Ameryki Południowej oraz części Europy, np. w słonecznej Italii, espresso na stałe wpisało się w lokalną kulturę i jest ważnym elementem celebrowania dnia.

Warta wypróbowania jest także kawa ziarnista typu crema, czyli łagodna odmiana, doskonale nadająca się do mieszania z mlekiem, parzenia szalenie modnej kawy latte lub też capuccino. Kawa ziarnista crema cechuje się aksamitnym i delikatnym smakiem, często produkowana jest z najlepszej jakości ziaren odmiany arabica, dojrzewających w równikowym słońcu.

Oryginalne doznania smakowe zapewniają misternie dobrane mieszanki różnych odmian kawy. Zarówno pochodzenie, jak i rodzaj kawy ziarnistej wpływają na aromaty, jakie odnajdziemy w filiżance. Znamienici producenci, jak Davidoff czy Dallmayr przygotowali zatem wybrane mieszanki ziaren w znanych sobie proporcjach, gwarantując bogactwo interesujących, nierzadko orientalnych domieszek smakowych, jak np. gorzka czekolada, przyprawy korzenne, a nawet egzotyczne owoce, subtelnie wyczuwalne w smaku kawy ziarnistej.Najlepsza kawa ziarnista z dostawą do domu!Kupując kawę ziarnistą w Trafika.pl stawiają Państwo na bezpieczne, szybkie i atrakcyjne cenowo zakupy, wybierając spośród dziesiątek oryginalnych produktów, sprawdzonych i docenionych przez światowych konsumentów. Wystarczy wybrać dowolny produkt na stronie, a my zaadresujemy je do Państwa już w zaledwie 24h!