Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Tytonie fajkowe

Rozkoszując się rytuałem wielogodzinnego palenia klasycznej, drewnianej fajki czuje się niepowtarzalny klimat. Jest z nim nierozerwalnie związany także głęboki i zapadający w pamięć aromat wypełniający przytulnie kąty naszego domu. Sprawdź tytonie fajkowe od Trafika,.pl.

Filtry

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 105,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Tytonie fajkowe od Trafika.pl

Żeby go osiągnąć trzeba jednak dokonać starannego wyboru tytoniu fajkowego. W tym właśnie celu sklep internetowy Trafika przygotował dla Państwa szczegółową ofertę wyrobów tytoniowych przeznaczonych specjalnie dla fajczarzy. Kluczem do zadowolenia z palenia fajki jest aromat uwalniający się wraz z każdym pyknięciem rzeźbionego kominka. Odpowiada za to misternie dobrana mieszanka tytoniów, której produkcją zajmują się renomowane w świecie firmy tytoniowe (Alsbo, Captain Black, Dunhill itd.).

Oferujemy tytonie o smaku owoców (aromaty wiśni, śliwek, mango itp.), whisky, kawy a także klasyczny, tytoniowy aromat. Część wyrobów dystrybuowana jest w opakowaniach foliowych, reszta znajduje się w metalowych szkatułkach. Przed przystąpieniem do zakupu zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wyszukiwarki wyrobów tytoniowych, która pozwoli na szybkie i szczegółowe porównanie tytoniów różnych producentów, wielu marek i o zróżnicowanych cenach. Gwarantujemy szybkie i wygodne warunki wysyłki zakupionych tytoniów - realizujemy zamówienie w ciągu 24 godzin!