Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Tabaka

Tabaka i jej zażywanie ma swoje korzenie u ludu Indian. Właśnie ze stron Ameryki Południowej przywieziono ją do Europy, gdzie znacząco urosła jej popularność oraz doceniono jej właściwości pobudzające i oczyszczające.

Tabak w sklepie Trafika.pl

Dziś towarzyszy jej pewien rytuał, cała gama akcesoriów (tabakierki, buteleczki na tabakę, specjalne łyżki itp.), a odrobina brązowego proszku wciągnięta nosem daje wiele przyjemnych doznań. Każdy miłośnik zażywania tabaki znajdzie więc coś dla siebie w specjalnej ofercie sklepu internetowego Trafika. To tutaj można szybko i wygodnie nabyć tabakę w formie najwyższej jakości mieszanek min. z miętą pieprzową, mentolem, aromatami czekolady, kawy, rumu, moreli itd.

Dystrybuujemy tabakę jedynie najbardziej renomowanych producentów, takich jak Bernard, Captain Black, Gawith, Ozona itd. Każda tabaka jaką zakupią Państwo w naszym sklepie jest oryginalnie pakowana w metalową, gustowną tabakierkę, z której wygodnie można nabrać szczyptę zawsze wtedy, gdy najdzie na to ochota. Katalog został wzbogacony o wygodną w użytkowaniu przeglądarkę produktów, która pomoże w doborze tabaki ze względu na producenta oraz cenę. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną po najkorzystniejszych cenach i w atrakcyjnych warunkach wysyłki w ciągu 24 godzin!