Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

kawa rozpuszczalna

O poranku, w pracy, na spotkaniu lub podczas popołudniowego odpoczynku, tam i w wielu innych miejscach, niemal o każdej porze dnia towarzyszy nam aromat świeżo parzonej kawy.

Filtry

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 30,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Kawa rozpuszczalna w sklepie Trafika.pl

To właśnie kawa jest jednym z popularnych produktów, których dystrybucją zajmuje się sklep internetowy Trafika. Słyniemy z tanich i ekspresowych dostaw kawy rozpuszczalnej liofilizowanej!

Dostępna w naszej ofercie kawa to wyrób o delikatnym, harmonijnym smaku i pełnym aromacie, skomponowany ze specjalnie dobranych ziaren o najwyższej jakości, palony w sposób nadający jej szczególny charakter. Już dziś możesz zmienić swój codzienny rytuał picia kawy zaczynając od zakupu oryginalnych, renomowanych produktów cenionych firm. Wyboru można dokonać w oparciu o smak (min. wanilia, orzech laskowy, czekolada itp.), formę parzenia, wielkość opakowania.

W ofercie znajdują się kawy rozpuszczalne takich marek jak Tchibo, Nescafe, Jacobs, Douwe Egberts i wielu innych. Zapraszamy do detalicznego lub hurtowego zakupu kaw rozpuszczalnych liofilizowanych po najniższych cenach, gwarantując przy tym atrakcyjne warunki wysyłki w ciągu 24 godzin!