Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Tytonie papierosowe

Sklep internetowy Trafika zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą tytoniów papierosowych. Oferta jest skierowana do sympatyków ręcznego sporządzania papierosów, lecz także do wszystkich klientów, którzy cenią sobie wyjątkowe aromaty.

Tytonie papierosowe od Trafika.pl

Dla koneserów dobrego smaku przygotowano doskonałej jakości, oryginalne wyroby, stanowiące mieszanki wysokiej klasy tytoniu pochodzącego z różnych zakątków świata. Dostępne są tytonie paczkowane lub w puszkach - oferujemy produkty o zawartości od 18 do nawet 100 gram, gwarantując ich wysoką wydajność! Znając upodobania i potrzeby wszystkich klientów, nasza internetowa oferta została zaprojektowana z myślą o zwolennikach tytoniów aromatyzowanych (smaki owocowe, miętowe, waniliowe itd.) i tytoniów konwencjonalnych - o wieloletniej tradycji i harmonijnym smaku.

U nas znajdziecie Państwo tytonie znanych marek, jak Camel, Chesterfield, Mac Baren itp., a wszystko to w okazyjnej cenie. W tym katalogu znajdują się również przydatne akcesoria, min. atrakcyjna saszetka na tytoń, dzięki której można wygodnie go przechowywać i korzystać zawsze wtedy, gdy przyjdzie na to ochota. Sklep internetowy Trafika prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową tytoniu papierosowego realizując zamówienie w ciągu 24 godzin!