Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Bibułki, filtry

Jak świat stary, jedną z tradycyjnych form palenia tytoniu były samodzielnie skręcane papierosy. Choć w minionym stuleciu branża tytoniowa niezwykle się rozwinęła, wciąż nie brakuje wśród palaczy amatorów, którzy docenią wysokiej klasy akcesoria, niezbędne do skręcania swojego ulubionego tytoniu, a wśród nich oryginalne bibułki, bletki oraz filtry papierosowe.

Filtry

Kategoria arrow_drop_down

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 30,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Bibułki, bletki i filtry do robienia papierosów

Jak świat stary, jedną z tradycyjnych form palenia tytoniu były samodzielnie skręcane papierosy. Choć w minionym stuleciu branża tytoniowa niezwykle się rozwinęła, wciąż nie brakuje wśród palaczy amatorów, którzy docenią wysokiej klasy akcesoria, niezbędne do skręcania swojego ulubionego tytoniu, a wśród nich oryginalne bibułki, bletki oraz filtry papierosowe.

W grupie ponad pół setki produktów, znajdą Państwo pełną gamę wyrobów uzupełniających, jak bibułki i filtry, przeznaczone do samodzielnego skręcania papierosów. Zostały one dobrane przez specjalistów sklepu Trafika.pl w oparciu o wysokie, światowe standardy w branży tytoniowej, jak również gusta samych palaczy. Postawiono przede wszystkim na jakość i wydajność. Nie będzie więc zapewne dziwić obecność w ofercie tak znamienitych producentów jak MASCOTTE, OSB lub GULIWER. Dla szukających odskoczni od tradycyjnego aromatu tytoniu zdecydowanie polecamy bletki do papierosów w różnych odmianach smakowy oraz filtry papierosowe mentoloweBletki smakowe, bibułki do papierosów najlepszych marek!Bibułki oraz bletki papierosowe to kilkadziesiąt oryginalnych wyrobów, bez których nie sposób wyobrazić sobie skręcanie papierosów z użyciem swojego ulubionego tytoniu. W parze z cenioną globalnie renomą takich marek jak OCB, SMOKING i MASCOTTE idą nowatorskie wykonanie: zdecydowana większość to bibułki papierosowe oraz bletki wykonane z naturalnych komponentów, jak len, konopia i guma arabska. Część produktów do wyroby aromatyzowane – bibułki i bletki, które oprócz wygodnego skręcania papierosów oraz długiego palenia, zapewniają dodatkowe walory smakowe, np. zielonego jabłka lub arbuza.Gdzie kupić bletki, bibułki i filtry do papierosów?Bibułki i bletki do robienia papierosów od Trafika.pl dostępne są w zróżnicowanej wielkości opakowaniach, by możliwie najwygodniej dobrać te akcesoria do swoich codziennych zwyczajów i preferencji. Kupując online czeka na Państwa nie tylko doskonała cena, ale także błyskawiczna wysyłka zawartości koszyka w zaledwie 24 godziny!Filtry do bletek papierosowych – poczuj najwyższą jakośćWysoka jakość palenia tytoniu w skręcanych papierosach nie byłaby możliwa, gdyby nie filtry papierosowe. To one wraz z markową bibułką i odpowiednią porcją ulubionej odmiany tytoniu tworzy kompozycję, którą wielu palaczy preferuje względem produkowanych fabrycznie papierosów. Nic dziwnego – skrupulatnie dobrany tytoń, w połączeniu ze sprawdzonym filtrem papierosowym, nierzadko aromatyzowanym, potrafi zapewnić zupełnie inne doznania podczas palenia i spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania naszych klientów.

Sklep z tytoniem Trafika.pl od zawsze stawia na cenione globalnie marki, stąd filtry papierosowe takich producentów jak GULIWER, MASCOTTE czy TENNESIE, które zapewniają najwyższy standard skręcania oraz podnoszą komfort palenia, ograniczając przy tym ilość wchłanianej nikotyny i substancji smolistych. Filtry do papierosów występują zarówno jako całkowicie neutralne dla smaku palonego tytoniu, jak również w wariantach aromatyzowanych, które zapewniają dodatkowy, świeży smak mentolu.