Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Fajki, lufki

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu powolne pykanie aromatycznego tytoniu w ustach było symbolem klasy i elegancji, a koneserzy zbierali w swoich domowych galeriach pięknie rzeźbione, drewniane fajki. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu klientów taką formą palenia tytoniu sklep internetowy Trafika sporządził szczegółową ofertę akcesoriów, wśród których znajdą Państwo niezbędne w tym celu fajki i lufki.

Filtry

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 150,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Fajki drewniane i szklane od Trafika.pl

Dostępne w katalogu produkty łączą w sobie klasyczny wygląd z nowoczesnym i praktycznym wykonaniem - fajki posiadają szerokie kominy, wygodne, profilowane ustniki, dokładne nawierty oraz ręczne rzeźbienia, pozwalające postawić fajkę w pozycji stojącej. Oprócz klasycznych, drewnianych modeli oferujemy także wygodne fajki akrylowe wysokości 24 - 50 cm dostępne w różnych wzorach i kolorystyce, a także fajki szklane o popularnych kształtach i rozmiarach.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć znanych fajek wodnych o misternym wykończeniu. Wymienione akcesoria do palenia tytoniu to doskonały pomysł na prezent lub okazja do zmiany naszego podręcznego wyposażenia. Ofertę poszerzono o tytoń do fajek wodnych o smaku owocowym. Korzystającym z klasycznych fajek proponujemy zakup wyciorów, poprawiających jakość ich użytkowania.