Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Spray, karty, kapsułki aromatyzujące

Oryginalny aromat – to on pozwala przenieść się w świat zupełnie innych doznań, oferując np. przyjemną, owocową nutę wprost z tropików lub mentolowe orzeźwienie z najdalszych krańców bieguna. Dzięki innowacyjnym produktom, jak listki, karty, spraye i kulki aromatyzujące, tę cząstkę ulubionego smaku możemy dziś przenieść do palonych na co dzień papierosów – a wszystko w sposób niedrogi i bardzo szybki w aplikacji!

Filtry

Zakres cen arrow_drop_down

0,00 zł - 30,00 zł

Dostępność arrow_drop_down

Listki, karty, kulki aromatyzujące do papierosówWyroby aromatyzujące papierosy to jedna z najszybciej rosnących ofert w sklepie Trafika.pl. Dzięki pomysłowemu wykonaniu oraz systemowi nadawania aromatu papierosom, produkty te zyskały sympatię setek palaczy w kraju i za granicą. Wyróżniono wyłącznie najwyższej jakości aromaty, które gwarantują wyraźnie wyczuwalny efekt smakowy, jak również są łatwe w transporcie, wydajne i proste w zastosowaniu.Karty aromatyzujące do papierosów - jak działają?Listki i karty aromatyzujące na stałe zagościły w ofercie naszego sklepu i szybko osiągnęły status jednego z najchętniej kupowanych produktów w swojej kategorii. To kompaktowe i proste w użyciu akcesoria papierosowe – karty i listki aromatyzujące umieszcza się w zamkniętej paczce papierosów. Silnie nasączona aromatem karta aromatyzująca przenosi pełnię zawartego w niej smaku na papierosy w paczce. Efekt? Po zaledwie godzinie papierosy posiadają wybrany przez nas smak, mocno wyczuwalny podczas palenia. Do najpopularniejszych należą karty i listki aromatyzujące do papierosów o smaku mentolowym.Kulki aromatyzujące -prosty i innowacyjny system na własne „kliki”Swego rodzaju rewolucją na rynku tytoniowym w niedawnym czasie były tzw. papierosy klikane. Technologia ta przewidywała niewielką kulkę w filtrze, która po zgnieceniu zapewniała przyjemny aromat dymu papierosowego. Dziś kulki aromatyzujące stanowią samodzielne produkty, które możemy z powodzeniem zastosować zarówno do palonych na co dzień papierosów pakowanych fabrycznie, jak i do samodzielnie skręcanego tytoniu. Za pomocą prostego aplikatora kapsułki aromatyzujące można w zaledwie kilka chwil umieścić trwale w filtrze, by po jego ściśnięciu wzbogacić bukiet dymu papierosowego o aromaty mięty, mentolu lub jagody. Kulki aromatyzujące są dostępne w opakowaniach po 100 szt.Spray aromatyzujący do papierosów - uniwersalny sposób na papierosy mentolowe?Jeśli preferują Państwo jednorazowe nasączanie tytoniu papierosowego w większej ilości zdecydowanie polecamy wypróbować innowacyjne spraye aromatyzujące do papierosów. To bardzo ciekawe i szalenie wydajne koncentraty z wygodnym do rozprowadzania dozownikiem w zestawie. Spray aromatyzujący pozwala nadawać smak zarówno gotowym papierosom, jak i nieprzetworzonemu tytoniowi, przez co stał się jednym z bardziej interesujących rozwiązań dla amatorów tytoniu o smaku mentolowym, którym część dotychczas palonych papierosów zwyczajnie zniknęła ostatnio z rynku. Spraye do papierosów dostępne są w butelkach o pojemności 30 ml.

Wszystkie produkty aromatyzujące oferowane przez Trafika.pl to produkty sprawdzonych marek, testowane pod kątem bezpieczeństwa oraz wydajności. Szeroki wybór zróżnicowanych w zastosowaniu produktów ułatwi Państwu nadawanie smaku wyrobom tytoniowym – dla wielu amatorów papierosów mentolowych to jedyny sposób na powrót do ulubionego, mocnego i świeżego aromatu mentolu w dymie papierosowym.