Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Woreczki nikotynowe

Zażywanie nikotyny bez palenia tytoniu, w dowolnym czasie i miejscu? No pewnie! Przedstawiamy innowacyjne i szalenie proste w zastosowaniu woreczki nikotynowe. To kompaktowe, niezwykle poręczne i łatwe w aplikacji produkty, które pozwalają walczyć z głodem nikotynowym bez konieczności palenia papierosów.

Woreczki nikotynowe – innowacyjny sposób na głód nikotynowy!Jeszcze do niedawna nie sposób było wyobrazić sobie wchłanianie nikotyny bez dymu tytoniowego – palenie papierosów wiąże się nierozerwalnie z wdychaniem substancji smolistych, które trwale szkodzą zdrowiu, a w dodatku mocno ograniczają czas i miejsce tejże czynności. Woreczki nikotynowe zrewolucjonizowały zażywanie nikotyny – dzięki pomysłowej technologii została ona zamknięta w drobnych, bezpiecznych w zastosowaniu woreczkach, które mogą być aplikowane doustnie.Woreczki nikotynowe – jak działają? Jak używać?Worki nikotynowe typu slim stosuje się bezpośrednio do ust. Jak to działa? Niewielki worek nikotynowy należy wsadzić pomiędzy dziąsło i górną wargę, gdzie dobrze przylega i zapewnia optymalne wchłanianie nikotyny. Odczujemy to po niewielkim mrowieniu w miejscu nałożenia. Worki nikotynowe można używać do 30 minut – zapewniają ukojenie głodu nikotynowego bez wdychania dymu papierosowego. Woreczek nikotynowy zbudowany jest z całkowicie bezpiecznego stabilizatora (worek) , który powszechnie wykorzystywany jest w produkcji żywności. W jego wnętrzu znajdziemy ekstrakt z tytoniu, który jest źródłem nikotyny, jak również aromaty, regulatory pH, a czasem także substancje słodzące.Woreczki nikotynowe – jakie zalety, czym różnią się od papierosów?Zaletą worków nikotynowych jest prostota oraz możliwość zastosowania w wielu sytuacjach i miejscach, w których dotąd niemożliwe było zapalenia papierosa, jak np. środki transportu, obiekty użyteczności publicznej, praca i dom. Woreczki nikotynowe dystrybuowane są przez producentów w niewielkich, przyjemnych dla oka opakowaniach, które pozwalają na dyskretne użytkowanie w niemal każdej sytuacji.

Woreczki nikotynowe zyskały spore uznanie wśród osób, które bezskutecznie walczyły dotąd z rzuceniem nałogu palacza i z miejsca stały się jednym z bestsellerów na rynku. Ich wykorzystanie pozwala przejść przez problematyczny proces głodu nikotynowego oraz eliminuje uciążliwe następstwa palenia, jak nieprzyjemny oddech, żółknięcie palców oraz zębów, przesiąknięta dymem odzież i włosy, duszący kaszel itp.Woreczki nikotynowe – najlepsze ceny, sprawdzone marki!Sklep Trafika.pl wybrał dla Państwa sprawdzone i docenione globalnie woreczki nikotynowe 77, EPOK oraz ZYN. To producenci, którzy z dużym naciskiem stawiają na bezpieczeństwo oraz wydajność swoich wyrobów. Zachęcamy do spróbowania szerokiej gamy smaków - woreczki nikotynowe o tradycyjnych aromatach mięty, jak również ciekawych nutach owoców leśnych, cytrusów lub kawy espresso. Produkty dostępne są w jednostkowej pojemności 3, 4, 6 i 12 mg. Wystarczy wybrać woreczki nikotynowe o właściwej dla nas pojemności i smaku, a nasz sklep przygotuje dla Państwa wysyłkę już w zaledwie 24 h!